Į pagalbą skaitytojui

Naujas internetinis žurnalas apie vaikų literatūrą

Nuo 2018 metų liepos mėnesio pradžios jau  pasirodė du internetinio žurnalo apie vaikų literatūrą "Knygų vaikai" numeriai. Juos galima skaityti adresu www.knyguvaikai.lt 

Leidinio apie vaikų literatūrą sumanytojas - rašytojas Tomas Dirgėla. Prie leidinio pasirodymo prisidėjo skaitytojai, rašytojai ir leidyklos. Žurnaluose ne tik pokalbiai su knygų vaikams autoriais, bet ir žvilgsnis į naujausias knygas, pažintys su literatūriniais herojais ir daug kitų temų.

„Vyturio“ leidykla kviečia skaityti skaitmenines knygas

Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka suteikia galimybę nemokamai naudotis elektronine „Vyturio“ leidyklos biblioteka, kurioje galima skaityti programinę ir klasikinę literatūrą. Ši paslauga leidžia neradus knygos bibliotekoje, greitai ir lengvai pasiekti jos elektroninį variantą gavus prisijungimo kodą iš bibliotekininko. 

                   Skaitytojai, prisijungę prie www.vyturys.lt ir naudodami bibliotekos darbuotojų pateiktus prisijungimo kodus, galės nemokamai skaityti pateikiamus kūrinius per asmeninius įrenginius (mobiliuosius telefonus, planšetinius, nešiojamus ir stacionarius kompiuterius) arba bibliotekos įrenginius bei kompiuterius.                     

100 knygų vaikams ir Lietuvai

    Praeitų metų vasarą skaitančiajai suaugusiųjų bendruomenei buvo pateiktas 500 vaikų, paauglių ir jaunimo knygų, išleistų nuo XIX a. vidurio iki šių dienų, sąrašas. Juo remiantis buvo galima viešai virtualioje erdvėje pusę metų balsuoti už labiausiai įsiminusias, meniniu ir ugdomuoju požiūriu vertingas knygas. Rinkimuose dalyvavo beveik 2000 žmonių – 40 proc. jų sudarė mokytojai ir bibliotekininkai, taip pat aktyviai balsavo tėvai ir vaikų literatūros entuziastai.  Geriausių 100 knygų vaikams sąrašą rasite čia.

Elektroninės knygos Tavo ekrane

Užsuk į portalą

www.ibiblioteka.lt !

Elektroninės knygos yra čia pat,    Tavo ekrane.
Registruojantis reikalingas skaitytojo pažymėjimas, kurį gali įsigyti mūsų bibliotekoje arba šiame portale.

Užsisakykite ir rezervuokite leidinius internetu

Kviečiame užsisakyti ir rezervuoti leidinius internetu.

Mokomasis filmukas https://www.youtube.com/watch?v=gU-II0g6SWY

 

Raseinių

Marcelijaus Martinaičio

viešoji biblioteka

Skaitmeninė "Vyturio" biblioteka

Mano suknyga.lt profilis
Flag Counter